Ing. Roman Romaník

Tím maklérov - Ing. Roman Romaník

Ing. Roman Romaník

Mobil: +421 905 664 799

E-mail: roman.romanik@re-max.sk

Adresa: RE/MAX Diamond
Miletičova 1
821 08 Bratislava, Slovenská republika

Moje nehnuteľnosti

Tím maklérov REMAX - certifikát 2. stupńawww.remax-slovakia.sk

Môj príbeh realitného makléra sa začal v mojom rodnom meste na opačnom konci republiky, v Michalovciach. V roku 2006 som sa rozhodol založil vlastnú realitnú kanceláriu. A čo bol môj najsilnejší motív, aby som sa do takéhoto projektu na zelenej lúke vôbec pustil?

Chcel som ľuďom v prvom rade pomáhať plniť si ich sny. Kupujúcim riešiť jednu zo základných potrieb človeka, bývanie, a pomáhať im nájsť svoje bezpečné miesto, ich nový domov. Tá radosť na konci každého úspešného obchodu, úprimné poďakovanie a podanie ruky stojí za všetku tú námahu, za všetky aj nie práve najlepšie dni.

Do realitného biznisu som však nevstupoval ako úplný nováčik. Mal som bohaté skúsenosti z finančného trhu, ktoré som v realitnej kancelárii využil hlavne pri odborných radách v oblasti prefinancovania kúpy nehnuteľnosti. Vždy mi záležalo na tom, aby som svojim klientom poskytoval pridanú hodnotu. Každou realizáciou sa zlepšujem práve v psychológii obchodov, aby som vám bol bližšie.

Život však prináša zmeny, a ani naša rodina nebola výnimkou. V roku 2015 sme sa s manželkou presťahovali do Bratislavy, kde v tom čase študovali naše dve deti na vysokej škole. Ani po príchode do hlavného mesta ma to neprestalo ťahať k realitám a som nesmierne vďačný za to, že moje kroky viedli práve do realitnej kancelárie RE/MAX Diamond. Všetci tí skvelí ľudia ma úžasne prijali, a to sa dnes len tak nevidí.

Naša profesia, ak ju beriete zodpovedne a hlavne komplexne, je veľmi náročná, ale aj krásna. Ak si potrebujem vyčistiť hlavu, rád si užívam chvíle s rodinou na bicykli niekde v lese, alebo sa idem zničiť na tenisové kurty. To všetko preto, aby som sa ako spokojný a úspešný maklér mohol naďalej na vás usmievať vždy, keď vám podávam ruku do najbližšieho obchodu.

Špecializácia – jazyk

Slovenčina

Špecializácia – typ ponuky

Predaj

Prenájom

Špecializácia – typ nehnuteľností

Pozemky

Byty

Domy

Komerčné nehnuteľnosti

Referencie klientov

“Nakoľko nie som klient súkromný ale firemný a s kanceláriou spolupracujeme na prenájme našich administratívnych priestorov, nemôžem makléra hodnotiť ako klasický klient. V zásade sme so službami makléra spokojní, pokiaľ má klienta, ktorý má záujem o priestory pre firmu, ponúka aj naše voľné priestory a klienta privedie na obhliadku.”