Martina Bojnanská

Tím maklérov - Martina Bojnanská

Martina Bojnanská

Mobil: +421 908 107 107

E-mail: martina.bojnanska@re-max.sk

Adresa: RE/MAX Diamond
Miletičova 1
821 08 Bratislava, Slovenská republika

Moje nehnuteľnosti

REMAX - certifikát 2. stupńawww.remax-slovakia.sk

Milujem svoju prácu. Viem, znie to ako klišé, ale je to naozaj tak. Keď sa vám stane práca koníčkom, je to splnený sen každého človeka. A pri tom sne to všetko vlastne začalo. Ako mladá som začala podnikať a plánovať si svoju budúcnosť. Premýšľala som, ako sa dostať k naplneniu svojich túžob, veľa cestovať, otvoriť si rockový podnik, kúpiť motorku… Úprimne sa priznám, že plány mi naozaj vychádzali a moja tvrdá práca bola odmenená. Precestovala som kus sveta, úspešne som viedla rockový pub a motorka je zaparkovaná v garáži :).

Ako však človek vekom mení svoje priority, menia sa aj jeho sny a túžby. Zrazu začínate vnímať iné potreby, sny, menia sa Vám priority. A tak som začala snívať o vlastnom domčeku. Stačil by len taký menší s kúskom záhrady, kde by som si vytvorila svoju oázu pokoja, svoj malý raj. Tá túžba po vlastnej nehnuteľnosti bola čoraz nástojčivejšia.

A tak som ju po prvý raz stretla. Svoju realitnú maklérku. Vždy milá, usmiata, profesionálna, so 100 % nasadením. Vďaka nej sa mi splnil môj najväčší sen – moja vlastná nehnuteľnosť. Správny realitný maklér totiž nie je iba obchodníkom s nehnuteľnosťami, je to človek, ktorý Vám pomáha plniť Vaše sny o bývaní. Stále sa mi vybavuje ten skvelý pocit, keď mi odovzdávala kľúče od môjho nového domova. A vtedy mi to došlo. Toto je tá práca, na ktorú som predurčená, túto prácu chcem robiť. Chcem ľuďom pomáhať napĺňať ich sny o novom bývaní, ich túžby po malom domčeku na periférii či po veľkom byte v centre. Chcem vidieť to nadšenie v ich očiach, keď práve tá nehnuteľnosť, ktorú im ukazujem, sa stane ich „láskou na prvý pohľad“. Tešiť sa s majiteľom nehnuteľnosti z rýchleho a dobrého obchodu. Vymyslieť najlepšie riešenie a stratégiu pre dobrý predaj. Vedieť poskytnúť odborný a kvalitný servis pre obe strany.

Vďaka mojej „realiťáčke“ som sa pred rokmi rozhodla zmeniť svoj život a stať sa takisto realitnou maklérkou. A každý nový deň ma utvrdzuje v správnosti môjho rozhodnutia, napĺňa ma pocitom šťastia.

Práve preto milujem svoju prácu..

Špecializácia – jazyk

Slovenčina

Špecializácia – typ ponuky

Predaj

Prenájom

Špecializácia – typ nehnuteľností

Pozemky

Byty

Domy

Komerčné nehnuteľnosti

Referencie klientov

“Pani Bojnanská je nielen profesionálna maklérka, ale aj velmi príjemná a spolahlivá. Predaj mojho bytu nebol jednoduchý prípad – p. Bojnanská robila viac ako bolo v jej náplni práce aby predaj prebehol hladko k spokojnosti kazdého – co sa aj stalo. Mozem ju s kludným svedomím kazdému doporucit.”