Mgr. Katarína Suchá

Mgr. Katarína Suchá - Blog

Mgr. Katarína Suchá

Mobil: +421 915 780 844

E-mail: katarina.sucha@re-max.sk

Adresa: RE/MAX Diamond
Miletičova 1
821 08 Bratislava, Slovenská republika

Moje nehnuteľnosti

Tím maklérov REMAX - certifikát 2. stupńawww.remax-slovakia.sk

Som človek, ktorý má rád ľudí, rád sa s ľuďmi stretáva, má rád smiech, má rád priateľstvá. Asi najdôležitejším motorom v mojom živote je to, že nezabúdam snívaťa snažím sa o to, aby bol môj život šťastný a naplnený. To som Ja, Katarína Suchá certifikovaná realitná maklérka. Práca ma baví, iba keď je seriózna a profesionálna. Kvantita v tomto biznise pre mňa nemá miesto. Ak si myslíte, že jediným záujmom v tomto obchode sú peniaze, moja skúsenosť hovorí iné. Naučili ste ma to práve vy, že je to istota, podpora a spoľahlivosť, čo odo mňa čakáte.
Všade okolo seba stretávam ľudí a tak nejak mi je súdené byť spoločenskou osobou, ktorá nemá rada samotu. Sama viem byť len v spoločnosti hudby a v spoločnosti mojej fretky Remiho. Neuveríte, ale veľakrát ma v živote inšpirujú práve koníčky. Budem rada vo vašej blízkosti, keď budete riešiť najbližšie niečo na tomto našom bláznivom realitnom trhu. Pamätáte, však? Istota a podpora.

Špecializácia – jazyk

Čeština

Angličtina

Špecializácia – typ ponuky

Predaj

Prenájom

Špecializácia – typ nehnuteľností

Pozemky

Byty

Domy

Komerčné nehnuteľnosti

Referencie klientov

“I am currently satisfied with the services provided by Katarína Suchá. Hope in the days to come there are happy cooperation opportunities.”