Mgr. Zuzana Mičová

Tím maklérov - Martina Bojnanská

Mgr. Zuzana Mičová

Mobil: +421 905 290 141

E-mail: zuzana.micova@re-max.sk

Adresa: RE/MAX Diamond
Miletičova 1
821 08 Bratislava, Slovenská republika

Moje nehnuteľnosti

Meníme sôsob, akým sa predávajú nehnuteľnosti

Vítam Vás na stránkach mojej realitnej kancelárie RE/MAX Diamond. Svoju prácu milujem a denne ma napĺňa pocitom, že s týmito ľuďmi – s celým mojim realizačným štábom – to má zmysel. Vediem ich smerom k vám a sme úspešní práve vďaka vám. Príďte a podeľte sa s tým, čo vás trápi, čo by ste radi vedieť, s čím by sme vám vedeli pomôcť. Práve preto, aby sme vám boli bližšie, práve preto, že vás veľakrát otázka napadne iba tak medzi regálmi vo vašom obľúbenom obchode, nás dnes viete mať poruke priamo na našej internetovej stránke. Prečítate si naše články, spoznáte naše osobné príbehy aj príbehy našich nehnuteľností, žmurkneme na vás z fotiek.

Našou prácou je vás chrániť, plniť vaše sny o bývaní, či len riešiť aktuálnu situáciu s vašou nehnuteľnosťou. Vítajte na www.diamond.sk a zoznámte s ľuďmi, ktorí sú na vašej strane, pretože:

meníme spôsob, akým sa predávajú nehnuteľnosti

BLOG

Bývanie na dedine či v meste?

Záhrada, príroda, malé obchodíky a pokojné prechádzky? Alebo blízkosť kaviarní, divadiel,kín, nákupného centra a s tým spojeného ruchu? Ak vás viac láka niektorá z týchto skupín, zdá sa, že máte jasno s výberom lokality pre vaše budúce bývanie. Pokiaľ však jasno nemáte, nezabúdajte na niekoľko rozhodujúcich kritérií. Či už bývanie v okrajových častiach alebo v ruchu mesta, oboje so sebou prináša svoje výhody aj nevýhody. Výber lokality pre dlhodobé bývanie závisí najmä od vašich preferencií, spôsobu vášho života a povahy.…

0 comments