Predaj formou AUKCIE

Predaj formou AUKCIE

 

Mnohí z klientov presne nevedia, ako si predaj formou AUKCIE predstaviť. Predstavíme vám ho teda čo najjednoduchšie. Aukcia, je transparentná predajná stratégia, ktorá vám zabezpečí získať za svoju nehnuteľnosť najvyššiu možnú cenu, no zároveň možnosť vybrať si podľa viacerých kritérií pre seba toho najideálnejšieho kupujúceho.
 

 
Kľúčová je pri takomto spôsobe predaja nehnuteľnosti serióznosť a spoľahlivosť, no najmä skúsenosti realitnej kancelárie, pod ktorej záštitou sa AUKCIA uskutočňuje. Vyvinuli sme jedinečný a transparentný systém aukcií, ktorý vyhovuje ako predávajúcim, tak aj kupujúcim. O tom nemusíte pochybovať, že každý úkon je u nás zmluvne ošetrený a ešte jeden bonus. Tak ako u všetkých našich obchodov, vy ste tí, ktorí to majú pod kontrolou. Teda okrem nás.
Aj k tejto téme vám odporúčame osobné stretnutie, ak vás problematika aukcií zaujíma. Nájdite si svojho makléra a ak s ním nebudete spokojní, môžete nám ho do 30 dní vrátiť. Zatiaľ vám stihne predstaviť predaj vašej nehnuteľnosti formou AUKCIE. Informácie sú zdarma, tak vyplňte krátky dotazník a my vám ich dáme.