Mgr. Štefan Dolinay

Tím maklérov - Štefan Dolinay

Mgr. Štefan Dolinay

Mobil: +421 944 333 983

E-mail: stefan.dolinay@re-max.sk

Adresa: RE/MAX Diamond
Miletičova 1
821 08 Bratislava, Slovenská republika

Moje nehnuteľnosti

Tím maklérov REMAX - certifikát 2. stupńawww.remax-slovakia.sk

Som aktívne žijúci muž so širokým všeobecným prehľadom, ktorý som získal aj vďaka veľkému množstvu záujmov, ktoré mám. Jednoducho – zabavím sa pri rôznych činnostiach a nadchnutie nájdem aj tam, kde ostatní záujem neprejavujú. Nemám rád prílišný stereotyp a činnosti, ktoré neprinášajú evidentný výsledok. Práca, ktorú robím, spája to, čo mám rád a zároveň mi dáva slobodu robiť veci svojim spôsobom – je to vlastne životný štýl. Osvedčilo sa mi, že energia, ktorú do svojej práce dávam, sa mi vráti v podobe spokojných klientov a pozitívnych referencií, ktoré ma nabíjajú novou energiou, ktorú odovzdávam tým klientom, ktorí práve do tohto obchodu otvorili dvere.

Prečo chcem dávať energiu práve do tejto práce? Možno aj preto, že mojim nesplneným snom bolo stať sa architektoma tu ním som. Rovnako ako právnikom, psychológom a poradcom. Každý deň v mojom živote je s Vami iný. To ma napĺňa.. Zmysel pre klienta a pochopenie jeho pravých potrieb je vlastnosťou, ktorú si trénujem už veľa rokov.Preniesol som si ju aj z mojich predchádzajúcich pracovných skúseností z oblasti fitness a bodybuilding, ktorej sa popri maklérstvu síce už neprofesne, ale stále venujem. Tak ako vo fitness centre – musíte byť pripravený, že každý človek ma odlišné očakávania a pohľad na svet. Tak aj pri práci realitného makléra treba byť pripravený na hocičo a netreba zabúdať – každá situácia sa dá riešiť? Ako? Na to už prídeme pri našom osobnom stretnutí. Som totiž ako športovec vždy silne zameraný na cieľ. Stačí ma s ním zoznámiť.

Špecializácia – jazyk

Angličtina

Špecializácia – typ ponuky

Predaj

Prenájom

Špecializácia – typ nehnuteľností

Pozemky

Byty

Domy

Komerčné nehnuteľnosti

Referencie klientov

“So službami som bola maximálne spokojná, p. Dolinay bol maximálne profesionálny, ochotný a vyhovel všetkým mojim požiadavkám. Obchod prebehol bez komplikácií a rýchlo. S nehnuteľnosťou som nadmieru spokojná pretože spĺňa vsetky kritéria, ktoré som požadovala. Hodnotím spoluprácu s maklérom na výbornú.”